Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sztuczne muchy wędkarskie

( ilość produktów: 251 )

W naszym internetowym sklepie wędkarskim wszyscy muszkarze, fani wędkarstwa muchowego znajdą szeroki wybór sztucznych much, których to oferta cały czas się buduje o kolejne skuteczne wzory ręcznie robionych przynęt.

W ofercie można znaleźć niezwykle skuteczne, najwyższej jakości sztuczne muchy wędkarskie, które zostały wykonane z najlepszych dostępnych materiałów. Tylko najlepsze haczyki i materiały, ponieważ stawiamy na jakość!

Potrzebujesz muchy na pstrąga i lipienia, wybierz nimfy jig, które są niezawodne przez praktycznie cały sezon. Na pstrąga niezwykle skuteczne są streamery, a jeśli chcesz łowić duże pstrągi, to po prostu musisz je mieć.

Wybierasz się na wyprawę w pogoni za morską bałtycką trocią, mamy w naszym sklepie internetowym świetne muchy na morską troć z klasycznymi skandynawskimi wzorami oraz super skutecznymi muchami imitującymi krewetki. Oferujemy również muchy tubowe na łososie i trocie, także wędkarze muchowi łowiący te gatunki w rzekach również znajdą skuteczne wzory na te szlachetne ryby.

Dla każdego wędkarza muchowego planującego wyprawę na łowisko specjalne z wodą stojącą mamy sprawdzone muchy jeziorowe na pstrągi.

Łowienie szczupaków na sztuczne przynęty jest coraz popularniejsze w całej Europie, dlatego w naszej ofercie mamy muchy szczupakowe. Wykonane są na świetnych japońskich haczykach oraz z użyciem syntetycznych materiałów oraz sierści nayat / snow runnera.

Suche muchy oraz mokre muchy mają za zadanie imitować owady w różnym stadium rozwoju. Większość gatunków żerujących przy powierzchni lub w toni jak pstrągi, lipienie i klenie świetnie reagują na te muszki.

Szeroki ich wybór sprawia, że każdy wędkarz bez problemu znajdzie odpowiednią przynętę wędkarską dla siebie.

Wzory sztucznych much na zamówienie

Jako producent wysokiej jakości sztucznych much mogę zaoferować Tobie tą usługę. Więc jeśli nie znalazłeś odpowiedniego wzoru sztucznej muszki w moim sklepie muchowym, napisz do nas e-mail, prześlij zdjęcie i opisz co dokładnie trzeba, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Bądź pewny, że do wykonywania solidnych i niezawodnych wzorów much używamy wysokiej jakości markowych haczyków i materiałów muchowych.

Jaką sztuczną muchę wybrać? Streamer, nimfa jig?

Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z wędkarstwem muchowym i łowieniem ryb na muchę, no i nie wiesz od czego zacząć? Dobra przynęta muchowa to połowa sukcesu, wystarczy, że napiszesz do nas e-mail lub zadzwonisz, a my dobierzemy i zaproponujemy odpowiedni zestaw sztucznych much.

Zapraszam

Krystian Niemy

pixel