Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Syntetyki - materiały muchowe

( ilość produktów: 41 )

Syntetyczne materiały muchowe - pianki, gumki, lamety plecione, folie

Syntetyczne materiały muchowe to grupa produktów do wykonywania sztucznych much i innych przynęt wędkarskich. Materiały syntetyczne, a także flesze do much to produkty dla wędkarzy muchowych, które w ostatnich latach najprężniej się rozwijają.

W tej kategorii produktów znajdziesz szeroki wybór pianek do wykonywania much piankowych na pstrągi czy klenie, różnego rodzaju gumki do wykonywania odnóży czy innych elementów, a także przędze na skrzydełka i tułowia muszek. 

Jeśli lubisz kręcić wzory powierzchniowe mamy dostępne najwyższej jakości pływające główki do much popper na szczupaku, bolenie czy okonie.

Bardzo ważna zaletą syntetyków (większości produktów) jest hydrofobowość, czyli właściwość odpychania wody. Po prostu nie namakają, dzięki temu wykonana z takiego produktu sztuczna muszka jest lżejsza oraz lepiej się nią rzuca.

W naszym internetowym sklepie wędkarskim kupisz i inne rzeczy, jak nici wiodące, haczyki muchowe, druty, dubbingi, sierści i pióra i wiele innych produktów używanych w wędkarstwie muchowych wiodących producentów.

pixel