Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Haczyki muchowe zadziorowe

( ilość produktów: 25 )

Haczyki muchowe z zadziorem do różnych much 

Haczyki z zadziorem to klasyczne haki do sztucznych much, które używali nasi dziadkowie i ojcowie. W ostatnich latach są wypierane przez haczyki bezzadziorowe, które mają wiele zalet oraz są wymagane i stosowane przez muszkarzy uprawiających wędkarstwo sportowe i regularnie startujący w zawodach.
Praktycznie każdy producent wędkarskich haczyków ma w swojej ofercie modele z zadziorem, które w dalszym ciągu są bardzo często używane przez wędkarzy muchowych łowiących np. szczupaki czy morskie drapieżne ryby. 
Asortyment haków jest bardzo szeroki i w ofercie materiałów muchowych można je podzielić głównie ze względu na przeznaczenie, czyli jaki wzór muchy chcemy wykonywać.
Najbardziej popularne są te o prostym trzonku, które użyjemy do suchych, mokrych much i nimf. Proste z przedłużonym trzonkiem typu long będą idealne pod streamery, czy duże nimfy jętek lub widelnic.
Modele o wygiętym kształcie są również nazywane jaki kiełżowe, najlepsze właśnie na imitacje kiełży i wielu wzorów larw nimf.
W naszym internetowym sklepie wędkarskim posiadamy modele haczyków do much najwyższej jakości, m.in. są to japońskie i cenione na całym świecie Gamakatsu czy przez skandynawskie marki Ahrex. 
pixel