Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Haki muchowe streamerowe

( ilość produktów: 18 )

Haczyki streamerowe w odróżnieniu do innych haków muchowych mają wydłużony trzonek haczyka, który umożliwia wykonywanie sztucznych much imitujących rybki.

W asortymencie materiałów muchowych znajdujących się w naszym sklepie wędkarskim znajdują się haczyki bezzadziorowe oraz zadziorowe.

W ofercie posiadamy haczyki w bardzo atrakcyjnej cenie, są to modele sprzedawane pod naszą marką KN Fly. Dzięki pominięciu pośredników oraz bezpośrednim zakupom u producenta, możemy zaoferować wiele modeli i rozmiarów.

Haczyki te są przeznaczone do łowienia większych ryb, dlatego też zdecydowana większość to kute haczyki.

Najbardziej popularne rozmiary haczyków do streamera to od nr 2 do 8 i na początku warto mieć coś w tym przedziale, np. 4 lub 6.

Haczyki muchowe do streamera, pijawki i dużej nimfy

Haczyki użyjemy głównie do wiązania much imitujących rybki, jak np. zonkery czy muddlery. Jednak świetnie nadają się one do robienia imitacji pijawek tzw. buggery, które każdy muszkarz łowiący metodą streamerową w Dunajcu, Sanie czy innych np. rzekach pomorskich powinien również mieć w swoim pudełku muchowym.

Poza wcześniej wspomnianymi wzorami haczyki o wydłużonym profilu stosowane są do wykonywania dużych nimf jętek, widelnic czy domkowych chruścików.

pixel