Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sztuczne muchy nimfy jig

( ilość produktów: 88 )

Nimfy jig to niezwykle popularne na całym świecie wzory sztucznych much, które są wykonane na specjalnych haczykach jigowych oraz w komplecie z wolframowymi główkami.

W naszych nimfach jig używamy wyłączenie wysokiej jakości haczyki czeskiej zawodniczej marki Hanak, które używane są przez najlepszych zawodników z całego świata. Nimfa jig podczas prowadzenia jest obrócona grotem haczyka do góry i dzięki temu ograniczamy do minimum zaczepy. Dzięki konstrukcji haczyka oraz stosowaniu ciężkiej główki wolframowej możemy prowadzić nimfę bardzo blisko dna.

Muchy nimfy jig - przynęty na pstrąga i lipienia

Nimfy wykonujemy z najlepszych materiałów, a w wielu wypadkach stosowane mieszanki dubbingów są mojego własnego autorstwa.

W naszej ofercie znajdują się nimfy w różnych rozmiarach, od haczyka nr 12 do 16. Podczas składania zamówienia mamy możliwość wybrania wielkości główki wolframowej, i tak na głębszą i szybszą wodę najlepiej wybrać główki wolframowe w rozmiarze 3.5 do 4.0 mm. Natomiast na niską wodę i wolno płynącą wodę proszę wybrać mniejsze średnice.

Nimfy jig są świetnym wyborem podczas połowu pstrągów i lipieni, ale i na inne przydenne gatunki takie jak brzana również są świetne. Poza tymi gatunkami z powodzeniem można je stosować na inne gatunki jak kleń i inne białe ryby.

Nimfy na pstrąga to pełen zakres wielkości, natomiast wybierając nimfy na lipienia warto wybrać coś w rozmiarze 14-16.

pixel