Szanowni Klienci, pragniemy poinformować, że od 29.07.2024 do 05.08.2024 jesteśmy na urlopie. Państwa zamówienia złożone w tym czasie będą przyjmowane, ale realizowane dopiero od 6 sierpnia. Prosimy sprawdzać przewidywany termin wysyłki zamówienia (podawany przy każdym produkcie). Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sztuczne muchy nimfy jig

( ilość produktów: 100 )

Nimfy jig to niezwykle popularne na całym świecie sztuczne muchy wędkarskie, które są wykonane na haczykach jigowych oraz w komplecie z wolframowymi główkami.

W naszych nimfach jig używamy wyłączenie wysokiej jakości bezzadziorowe haczyki czeskiej zawodniczej marki Hanak, które używane są przez najlepszych zawodników z całego świata. Nimfa jig podczas prowadzenia jest obrócona grotem haczyka do góry i dzięki temu ograniczamy do minimum zaczepy. Dzięki konstrukcji haczyka oraz stosowaniu ciężkiej główki wolframowej możemy prowadzić nimfę bardzo blisko dna. Właśnie takie ustawienie haczyka pozwala łowić na imitacje owadów, innych larw czy zawodniczych wzorów bardzo blisko dna.

Muchy nimfy jig - przynęty na pstrąga i lipienia

Nimfy wykonujemy z najlepszych materiałów, a w wielu wypadkach stosowane mieszanki dubbingów są mojego własnego autorstwa.

W naszej ofercie znajdują się nimfy w różnych rozmiarach, od haczyka nr 12 do 16. Podczas składania zamówienia mamy możliwość wybrania wielkości główki wolframowej, i tak na głębszą i szybszą wodę najlepiej wybrać główki wolframowe w rozmiarze 3.5 do 4.0 mm. Natomiast na niską wodę i wolno płynącą wodę proszę wybrać mniejsze średnice.

Nimfy jig są świetnym wyborem podczas połowu pstrągów i lipieni, ale i na inne przydenne gatunki takie jak brzana również są świetne. Poza tymi gatunkami z powodzeniem można je stosować na inne gatunki jak kleń i inne białe ryby.

Nimfy na pstrąga to pełen zakres wielkości, natomiast wybierając nimfy na lipienia warto wybrać coś w rozmiarze 14-16.

W naszym internetowym sklepie wędkarskim każdy wędkarz muchowy znajdzie skuteczne wzory, które po prostu łowią.

pixel