Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Muchy morskie

( ilość produktów: 50 )

Sztuczne muchy - przynęty do połowu morskich drapieżników

Wędkarstwo muchowe w słonej wodzie to prężnie rozwijająca się odmiana fly fishingu, która jednak wymaga innych wzorów morskich much.

W tej kategorii naszego internetowego sklepu wędkarskiego dostępne są wzory much do połowu w morzach i oceanach. Imitacje krewetek czy te imitujące rybki to podstawa podczas połowu wielu gatunków jak morska troć, ale nie tylko ten gatunek jest popularny. Okresowo w okolicach maja bardzo wielu wędkarzy wybiera się na połów długiego zębatego drapieżnika, na belonę. Także i tutaj mamy skuteczne muchy na belonę.

Wielu wędkarzy łowi sea bassy czy nawet dorsze na wybrzeżu (w szczególności podczas pobytu na norweskich łowiskach), także na muchę można łowić przeróżne gatunki.

Natomiast dla fanów ekstremalnego tropikalnego łowienia mamy asortyment specjalne wzory wędkarskich much Big Game do połowu w ciepłych morzach i oceanach, takich gatunków ryb jak tarpon, barakuda i innych niezwykle pożądanych i bardzo mocnych drapieżników.

W naszym internetowym sklepie muchowym kupisz wysokiej jakości muchy wędkarskie zrobione z najlepszych materiałów muchowych oraz na super mocnych markowych haczykach Gamakatsu, Ahrex czy Partridge.

pixel