Szanowni Klienci, pragniemy poinformować, że od 29.07.2024 do 05.08.2024 jesteśmy na urlopie. Państwa zamówienia złożone w tym czasie będą przyjmowane, ale realizowane dopiero od 6 sierpnia. Prosimy sprawdzać przewidywany termin wysyłki zamówienia (podawany przy każdym produkcie). Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spinningowe przynęty hand made

( ilość produktów: 139 )

Rękodzieło wędkarskie

W naszym sklepie internetowym mamy szeroki wybór przynęt handmade, czyli ręcznie wykonywanych jigów do połowu drapieżników i białej ryby. Nowoczesne wędkarstwo to nie są woblery, wahadłówki, obrotówki, cykady czy przynęty gumowe, które można odlewać w formach setkami.

Produkowane przez nas ręcznie robione przynęty wędkarskie to 100% rękodzieło wędkarskie do łowienia ryb drapieżnych oraz w najmniejszych rozmiarach tzw. mikro jigi, które często imitują najdrobniejszy naturalny pokarm, jak np. larwy. Te ostatniej pokazują swoją skuteczność podczas łowienia praktycznie każdej ryby.

Przynęty hand made na okonie, pstrągi i inne ryby

W naszej ofercie znajdziesz kupisz przynęty, które wabią i kuszą do ataku najróżniejsze ryby, od okoni i pstrągów, a na tzw. białorybie kończąc. Większe wzory również skutecznie potrafią przyłowić szczupaka czy sandacza. Większość naszych wabików wykonujemy na główkach jigowych japońskiej marki Owner, w których haczyk jest zrobiony z najwyższej jakości drutu stalowego.

We współczesnym wędkarstwie spinningowych możemy skutecznie łowić również i inne rybki tzw. spokojnego żeru, np. wzdręgi, leszcze, karasie czy nawet liny. Nawet najbardziej wymagający wędkarz spinningista łowiący na ręcznie wykonane przynęty jigowe może skutecznie odkrywać nowe ciekawe łowiska.

pixel