Szanowni Klienci, pragniemy poinformować, że od 29.07.2024 do 05.08.2024 jesteśmy na urlopie. Państwa zamówienia złożone w tym czasie będą przyjmowane, ale realizowane dopiero od 6 sierpnia. Prosimy sprawdzać przewidywany termin wysyłki zamówienia (podawany przy każdym produkcie). Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Narzędzia muchowe do wykonywania much

( ilość produktów: 99 )

Jakie narzędzia muchowe wybrać na początku?

Narzędzia do robienia sztucznych much, czy też innych przynęt spinningowych jak jigi to w praktyce kilka podstawowych przyrządów. Najważniejszym sprzętem jest oczywiście imadło, którego zadaniem jest pewne i solidne przytrzymanie haczyka muchowego. W następnej kolejności trzeba mieć: nawijarkę (potocznie nazywana bobinką), nożyczki, szczypce do jeżynek, finisher (czyli wiązadełko) oraz dubbing twister. Końcowym uzupełnieniem może być szpikulec oraz nawlekacz. 

Zestawy narzędzi zawierające imadło, nawijarkę, nożyczki, szczypce i inne

W naszym internetowym sklepie wędkarskim znajdują się również gotowe zestawy narzędzi do wykonywania sztucznych much. Także jeśli jesteś początkującym w tym temacie, wystarczy wybrać jeden z gotowych propozycji oraz dokupując podstawowe materiały muchowe możesz od razu rozpocząć naukę wiązania muszek czy innych przynęt.

Jeśli natomiast potrzebujesz pomocy i indywidualnej porady co do zakupu niezbędnych narzędzi, zapraszamy do kontaktu. W ofercie posiadamy wysokiej jakości narzędzia europejskich i amerykańskich producentów, jak: Dr Slick, Loon, Hareline i innych cenionych marek.

pixel