Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Haczyki muchowe

( ilość produktów: 68 )

Dla wędkarzy muchowych wykonujących sztuczne muchy, haczyk muchowy to najważniejszy rodzaj wśród materiałów muchowych. Haczyki muchowe możemy podzielić ze względy na to czy posiadają zadzior lub nie oraz na przeznaczenie, czyli do jakich much czy przynęt.

Do klasycznych much znanych od dziesięcioleci, czyli do suchych i mokrych much czy streamerów, najlepsze i najbardziej popularne są tradycyjne haczyki o prostym trzonku. Z takich haczyków muchowych można wykonać zarówno wcześniej wymienione typy much, ale także i nimfy jętek czy imitacji domkowych chruścików.

Obecnie jedną z najskuteczniejszych metod połowu w nowoczesnym i zawodniczym wędkarstwie muchowych jest metoda nimfowa. Oczywiście znajdziesz w naszym sklepie internetowym modele zadziorowych i bezzadziorowych modeli haczyków muchowych jigowych oraz różnych innych kształtów, które cieszą się niesłabnącą popularnością od lat.

Muchowe haczyki bezzadziorowe w super cenach!

Dzięki bezpośrednim zamówieniom w fabrykach produkujących haczyki muchowe możemy zaoferować najwyższej jakości haczyki muchowe sygnowane naszą markę KN Fly w super cenach. Cena większości modeli to 9,90 zł za opakowanie zawierające 25 sztuk.

Jeśli jednak potrzebujesz coś markowego, oferta naszego sklepu wędkarskiego oferuje haczyki muchowe zadziorowe światowych marek jak Gamakatsu czy Ahrex. Natomiast dla zawodników muchowych oraz muszkarzy preferujących wypuszczanie złowionych ryb catch and release mamy bardzo szeroki wybór czeskich haczyków Hanak.

 

pixel