Szanowni Klienci, pragniemy poinformować, że od 29.07.2024 do 05.08.2024 jesteśmy na urlopie. Państwa zamówienia złożone w tym czasie będą przyjmowane, ale realizowane dopiero od 6 sierpnia. Prosimy sprawdzać przewidywany termin wysyłki zamówienia (podawany przy każdym produkcie). Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Muchy na szczupaka - streamery szczupakowe

( ilość produktów: 12 )

Duże muchy szczupakowe

Szczupaki na muchę to wielka nowa moda w całej Europie wśród wędkarzy muchowych. W porównaniu do pstrągów i lipienie, łowienie dużych drapieżników na muchy wędkarskie to jest to co wszyscy uwielbiają.
Duże streamery szczupakowe są bardzo skuteczne, dają się prowadzić bardzo wolno i w tym czasie cały czas pracują i wabią do ataku. Zastosowane materiały pięknie falują, błyszczą i mienią się w wodzie. Wędkarstwo muchowe czy spinningowe to nie ma znaczenia, tak samo jak czy łowisz w rzece czy w wodzie stojącej. Wszędzie tam możesz używać skuteczne muchy na szczupaka. 
 

Wysokiej jakości mucha na szczupaka

Wszystkie oferowane tutaj streamery szczupakowe są wykonywane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, tych syntetycznych oraz naturalnych (np. sierści nayat/snowrunner).
Wszystkie muchy szczupakowe wykonujemy na japońskich haczykach marki Gamakatsu, nie używamy haczyków marek typu noname. Hak to bardzo ważny element każdej przynęty na szczupaki i my to wiemy.
No i najważniejsze wszystkie te muchy wykonujemy sami. Jako rękodzielnik dokładnie wiemy z jakich materiałów muchowych je wykonujemy oraz wiemy co robimy by były trwałe na tyle, na ile to możliwe.
Tym samym jesteśmy w stanie wykonać wzory much na szczupaka na zamówienie wg Państwa informacji. Minimalne zamówienie takiego wzoru to 2 sztuki. W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt.
 

Muchy spinningowe na szczupaka

W wędkarstwie spinningowym coraz popularniejsze jest łowienie szczupaków na muchy spinningowe. Dają one możliwość wolnego prowadzenia i pracują w wodzie jak nic innego. Wędką typu spinning w zestawie z ciężarkiem typu czeburaszka możemy bez problemu rzucać dużymi muchami szczupakowymi i prowadzić tak głęboko jak tego potrzebujemy. Przy lekkiej czeburaszce i wolnej prezentacji dają możliwość złowienia leniwe drapieżne ryby blisko powierzchni, a z cięższym w toni lub przy dnie.
W własnego doświadczenia 5 gramowe czeburaszki są idealne na płytszych łowiskach, w zarośniętej i płytkiej wodzie to jedne z najbardziej sprawdzonych przynęt.
Oczywiście na głębszych łowiskach warto wybrać cięższą czeburaszkę. 
 
W naszym internetowym sklepie wędkarskim online kupisz asortyment wysokiej jakości, 100% handmade muchy do połowu szczupaków. Warto mieć w swoim arsenale tego typu przynęty, ponieważ nasi klienci często łowią na nie szczupaki przekraczające 100 cm.
pixel