Szanowni Klienci, pragniemy poinformować, że od 29.07.2024 do 05.08.2024 jesteśmy na urlopie. Państwa zamówienia złożone w tym czasie będą przyjmowane, ale realizowane dopiero od 6 sierpnia. Prosimy sprawdzać przewidywany termin wysyłki zamówienia (podawany przy każdym produkcie). Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Haczyki muchowe jigowe

( ilość produktów: 11 )

Haczyki muchowe jigowe to jedne z najpopularniejszych modeli haczyków do sztucznych much. W ostatnich latach to właśnie nimfy jig są najbardziej skutecznymi wzorami much, które znajdują się w pudełkach większości wędkarzy muchowych.

Jigowe haczyki bezzadziorowe to podstawa, ponieważ coraz więcej łowisk wymaga ich stosowania, tak samo jak i regulaminy zawodów muchowych. Jednak w ofercie naszego sklepu wędkarskiego znajdują się również haczyki jigowe zadziorowe japońskiej marki Gamakatsu.

Takie haczyki muchowe wymagają jednak jednego bardzo ważnego materiału muchowego, a są nim główki wolframowe slotted. Właśnie specjalne nacięcie w tych główkach powoduje odpowiednie ułożenie haczyka grotem do góry. Dzięki temu przynęta muchowa rzadziej zaczepia się o podwodne przeszkody, jak kamienie.

Wędkarstwo muchowe 21 wieku, to w dużej części muchy zrobione na haczykach jigowych, tych klasycznych o prostym kształcie jak i tych o szerokim łuku kolankowym (typ Wide, popularne u zawodników). 

Mając najlepszy haczyk jig i główkę slotted możemy wykonywać skuteczne wzory nimf na pstrąga, lipienia i inne gatunki ryb. Warto posiadać różne rozmiary, ponieważ większe haczyki muchowe są świetne na streamery.

Haczyki muchowe jigowe w super cenach

W ofercie naszego sklepu internetowego mamy wysokiej jakości haki muchowe w super cenach, które kupujemy bezpośrednio u producenta. Haczyki wykonane są z wysokiej jakości drutu, a większość modeli jest dodatkowo kutych podczas etapu produkcji. Szeroka rozmiarówka haczyków pozwala wykonać wzory i łowić na nie najpopularniejsze gatunki jak pstrąg czy lipień, ale także i na inne gatunki ryb.

Dzięki bezpośredniemu zakupowi (bez dodatkowych pośredników, dystrybutorów), możemy zaoferować modele sprzedawane pod naszą marką KN Fly w cenach od 9.90 zł za 25 sztuk !!

pixel