Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Muchy szczupakowe

( ilość produktów: 11 )

Duże muchy szczupakowe - streamery szczupakowe

Szczupaki na muchę to wielka nowa moda w całej Europie wśród wędkarzy muchowych. W porównaniu do pstrągów i lipienie, łowienie dużych drapieżników na muchy wędkarskie to jest to co wszyscy uwielbiają.
Duże streamery szczupakowe są bardzo skuteczne, dają się prowadzić bardzo wolno i w tym czasie cały czas pracują i wabią do ataku. Zastosowane materiały pięknie falują, błyszczą i mienią się w wodzie.

Wysokiej jakości muchy szczupakowe

Wszystkie oferowane tutaj streamery szczupakowe są wykonywane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, tych syntetycznych oraz naturalnych (np. sierści nayat/snowrunner).
Wszystkie muchy szczupakowe wykonujemy na japońskich haczykach marki Gamakatsu, nie używamy haczyków marek typu noname. Haczyk to bardzo ważny element każdej przynęty na szczupaki i my to wiemy.
No i najważniejsze wszystkie te muchy wykonujemy sami, dlatego dokładnie wiemy z jakich materiałów je wykonujemy oraz wiemy co robimy by były trwałe na tyle, na ile to możliwe.
Tym samym jesteśmy w stanie wykonać wzory much na szczupaka na zamówienie wg Państwa informacji. Minimalne zamówienie takiego wzoru to 2 sztuki. W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt.

Muchy spinningowe na szczupaka

Coraz popularniejsze jest łowienie szczupaków na muchy spinningowe. Dają one możliwość wolnego prowadzenia i pracują w wodzie jak nic innego. W zestawie z ciężarkiem typu czeburaszka możemy bez problemu rzucać dużymi muchami szczupakowymi i prowadzić tak głęboko jak tego potrzebujemy.
Muchy to skuteczne wzory przynęt do połowu tego zębatego drapieżnika i warto je mieć w swoim arsenale.
pixel