Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dubbing do Sztucznych Much

( ilość produktów: 35 )

Dubbingi z sierści, syntetyczne do nimf, streamerów i innych sztucznych much

Dubbing to podstawowy materiał muchowy do wiązania sztucznych much różnego rodzaju. Z jego pomocą zrobimy tułowia i nie tylko suchych i mokrych much, nimf, streamerów i innych wzorów.

Dubbingi do sztucznych much można podzielić przede wszystkim na rodzaj materiału z jakiego zostały zrobione. Po pierwsze są to mieszanki naturalne, gdzie bazą są w większości sierści królika, zająca, wiewiórki.

Drugą grupą są dubbingi syntetyczne, które mogą być wykonane z syntetycznych włókien, które bardzo często są błyszczące oraz są dostępne w szerokiej ofercie kolorów. Tutaj w szczególności można wymienić Spectra dubbing czy Ice Dub, te dwie powinien mieć każdy wędkarz muchowy wykonujący muszki.

Trzecią grupą są mieszanki naturalnych i syntetycznych dubbingów, które są niezwykle skuteczne i można je używać do robienia większości popularnych wzorów.

Na stronie naszego internetowego sklepu wędkarskiego kupisz wszystkie te rodzaje i będziesz mógł wykonać z ich pomocą najróżniejsze przynęty używane w wędkarstwie muchowym, a także mikro jigi stosowane w wędkarstwie spinningowym ultra light. 

Jeśli będziesz potrzebował pomocy zapraszamy do kontaktu.

pixel