Szanowni Klienci, pragniemy poinformować, że od 29.07.2024 do 05.08.2024 jesteśmy na urlopie. Państwa zamówienia złożone w tym czasie będą przyjmowane, ale realizowane dopiero od 6 sierpnia. Prosimy sprawdzać przewidywany termin wysyłki zamówienia (podawany przy każdym produkcie). Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Chenille - materiały muchowe

( ilość produktów: 14 )

Chenille do wykonywania sztucznych much i MOP jigów

Chenille to świetny materiał muchowy dzięki, któremu szybko wykonasz dobrze wyglądające i wytrzymałe tułowia streamerów, większych mokrych much, nimf czy przynęt spinningowych.

Chenille to syntetyki, a dokładniej rodzaj włóczki skręconej wokół rdzenia z nici. Dzięki takiej budowie asortyment różni się od siebie przede wszystkim średnicą. Standardowe chenille mają niewielką średnicę około kilku milimetrów, natomiast te szerokie o większej średnicy mają nawet 10 czy 15 mm. Właśnie one są odpowiednie do wykonywania much szczupakowych, morskich czy spinningowych kogutów.

W ofercie naszego sklepu wędkarskiego kupisz różne rodzaje chenilli, które sprawdzą się w super skutecznych muchach Wolly Bugger czy wzorach MOP jig.

pixel