Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Haczyki muchowe Hanak

( ilość produktów: 21 )

Haczyki bezzadziorowe Hanak

Haczyki muchowe Hanak to jedne z najlepszych haków dostępnych w muchowych sklepach wędkarskich. Ich bezzadziorowa konstrukcja jest idealna do robienia sztucznych much na zawody wędkarskie. Haczyki tej niezwykle popularnej czeskiej marki założonej przez dwóch braci Hanak, którzy do tej pory są właścicielami tej marki. Te topowej klasy materiały muchowe używane przez najlepszych zawodników muchowych na świecie, z którymi ta marka współpracuje. Używają jej zawodnicy czeskiej kadry muchowej (od lat uważani za najlepszych na świecie), Francuzi, Anglicy, Włosi, kadra USA i większość drużyn startujących w zawodach fly fishing.

Odpowiedni kształt haczyka zapewnia wędkarzowi pewny i skuteczny hol ryby, dzięki czemu cieszą się one wysoką popularnością na całym świecie.

O ofercie znajdują się zarówno modele do wszystkich rodzajów much, od suchych i mokrych much, przez nimfy i streamery. Dostępne również modele do much jeziorowych oraz jedne z najbardziej znanych i cenionych modeli jig, typ 400 i 450.

pixel